Ducaticlub.be en CMD gaan voor samen beter en veiliger rijden

Ducaticlub.be en CMD gaan voor samen beter en veiliger rijden

Het motorseizoen staat voor de deur en voor Ducaticlub.be betekent dit meestal een rijvaardigheidscursus en wat korte ritjes om op te warmen. Door de jaren heen is gebleken dat samen beter en veiliger rijden steeds belangrijker wordt en daarom heeft Ducaticlub.be besloten een samenwerking aan te gaan met één van de meest gerenommeerde opleidingscentra in Vlaanderen. Niet één, maar verschillende data zullen Ducaticlub.be leden de kans krijgen om deel te nemen aan een Advanced motoropleiding georganiseerd door Centrum Motoropleiding Dirk. Een delegatie van Ducaticlub.be en Ducati gingen op zondag 28 februari alvast even de doorgedreven motoropleiding aan de tand voelen… of was het eerder omgekeerd?!

Een unieke ervaring die we onze leden niet kunnen onthouden. Stay tuned voor meer informatie betreffende de verschillende data. De plaatsen zijn, gezien de persoonlijke begeleiding, beperkt. Wees er dus zeker snel bij.

Motorbeheersing bij lage snelheid op een afgesloten oefenterrein

Technische rit op de openbare weg