Ducaticlub.be clubavond met nieuwjaarsdrink

Ducaticlub.be clubavond met nieuwjaarsdrink

Aangezien vrijdag 10 januari 2020 de eerste clubavond van 2020 is, gaat dit uiteraard gepaard met een nieuwjaars drink! Deze clubavond gaat door bij een van onze sponsors en Ducati dealerDucati Zolder.

We maken van gelegenheid gebruik om ook onze activiteiten, reizen en events voor 2020 in de kijker zetten met een woordje uitleg. Alle leden van Ducaticlub.be zijn uiteraard van harte welkom op onze clubavond en kunnen op deze meeting ook terecht met al hun vragen. Ook voor het afhalen van een DOC-kitje of lidkaart kan men hier terecht. Gelieve hiervoor wel eerst een seintje te geven. Wij hebben niet steeds alle DOC-kitjes en lidkaarten mee.

Deze avonden worden georganiseerd voor en door leden. Wie bepaalde aspecten aan bod wil laten komen, kan dit doen door een mail te sturen naar info@ducaticlub.be en dan nemen we dit op in de agenda.

Wanneer?
Vrijdag 10 januari 2020, vanaf 20u00

Waar?
Ducati Zolder
St-Willibrordusplein 3
3550 Heusden-Zolder