Paasmaandagrit op maandag 18 april

Paasmaandagrit op maandag 18 april

Nu het circuitseizoen stilaan ook in eigen land op gang komt, gaan we een kijkje nemen bij onze vrienden van Intertrack op het circuit van Mettet. We doen dat met een ritje van een 250km met afspraak aan het Esso station in Heverlee aan de E40 (richting Luik) waar we om 9u30 met volle tank vertrekken.

Tegen de middag kunnen we dan aan het circuit samen een kijkje gaan nemen hoe een trackday verloopt, en de circuitrijders van onze club aanmoedigen. Voor de bochtenliefhebbers is er na de middag ook nog een lokale rit naar ‘Les lacs de l’eau d’Heure’ voorzien, om dan nadien vanuit Mettet samen terug huiswaarts te rijden.

Wanneer?
Maandag 18 april, vanaf 9u00

Waar?
Esso Heverlee-Zuid E40

Facebook event
https://fb.me/e/2tx0v1ymg